SLiM leren en plannen is een praktisch lesprogramma dat bestaat uit 7 modules met in totaal 37 lessen met betrekking tot studievaardigheden voor middelbare scholieren.

SLiM leren leren en plannen bestaat uit 7 modules die bestaan uit een aantal lessen met uitlegfilmpjes en verwerkingen. De module concentratie gaat bijvoorbeeld over hoe je afleiding kunt aanpakken en je concentratie kunt verbeteren. In de module plannen leert jouw kind plannen op een manier die bij hem of haar past zodat hij overzicht krijgt en er een goede balans ontstaat tussen school en vrije tijd. Je start met een vragenlijst waarmee je in kaart brengt wat je goed kunt en waar je leerpunten zitten. Je maakt een plan van aanpak en kunt daarna aan de slag met lessen in het programma.
- Je krijgt altijd een gratis intake en 1 gratis les van 30 minuten.
- Je kunt beginnen op ieder gewenst moment.
Welke manier van werken past bij jouw kind? Dit programma kan op 3 manieren gebruikt worden;
Optie 1
- gratis intake
- toegang tot het online programma + 1 gratis les
- pakketje met lesmateriaal
- pakket S: 249, 95
Optie 2
- gratis intake
- toegang tot het online programma + 1 gratis les
- pakketje met lesmateriaal
- 4 contactmomenten van 30-45 minuten.
- feedback op gemaakte opdrachten
- contactmomenten gepland binnen 2 maanden
- pakket M: 349.95
Optie 3
- gratis intake
- toegang tot het online programma + 1 gratis les
- pakketje met lesmateriaal
- 7 contactmomenten van 30-45 minuten
- online/fysiek, feedback op gemaakte opdrachten
- voortgangsmeting voor ouders
- contactmomenten gepland binnen 4 maanden
- pakket L: 479.95
AANMELDEN
Bel of mail naar info@studieschuyt.nl of ovv SLiM bij de Studieschuyt waarin je je contactgegevens (naam, naam van je kind, schoolopleiding en je keuze) kunt achterlaten. Er wordt dan zo snel mogelijk contact met je opgenomen voor de gratis intake.
SLiM leren en plannen is geschikt voor jongens en meisjes op de middelbare school vanaf klas 1!